| Реєстрація | Вхід | RSS
Вівторок, 02.06.2020, 05:58
Меню сайту
Погода
Пошук
Категорії розділу
Нормативні документи [14]
Зовнішнє незалежне оцінювання [54]
Плани учбової роботи [13]
Корисні посилання [1]
Державна підсумкова атестація [16]

Каталог статей

Головна » Статті » Корисна інформація » Зовнішнє незалежне оцінювання

Абітурієнтам на замітку
Пропонуємо календар абітурієнта -2011

2 і 9 квітня – пробне тестування.
2червня-10 липня – тестування з усіх предметів ЗНО.
1 липня – початок прийому документів до ВНЗ.
До 22 липня – розглядаються апеляції щодо ЗНО.
22 липня – закінчується прийом документів у абітурієнтів, які здаватимуть творчі конкурси.
23-31 липня – проводяться творчі конкурси та вступні іспити для тих, хто закінчив школу 2007 року й раніше.
31 липня – завершається прийом документів.
1 серпня – вивішуються списки рекомендованих, до зарахування до ВНЗ.
6 серпня і 8 вересня – друга й третя хвилі формування списків, рекомендованих до зарахування на бюджет.
До 10 серпня приймальні комісії зараховують абітурієнтів, які пройшли на бюджет, до 25 серпня – на контракт.

Отже, ви насамперед проходите процедуру зовнішнього тестування. Для цього необхідно зареєструватися. А для самого тестування має бути складена заява – реєстраційна карта. Зразок і докладну програму її складання можна знайти в Інтернеті за адресою Українського центру оцінювання якості освіти: http//testportal.gov.ua/
    Для реєстрації потрібні: документ, що засвідчує особу, документ про повну загальну середню освіту і для тих, хто потребує особових умов, - висновок закладу охорони здоров’я – довідка за формою 086.
    Зауважте, що складання тестів має бути не більш ніж із п’яти предметів переліку, визначеного наказом Міністерства освіти і науки України. Тести складають з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) – англійська, німецька, французька, іспанська.
    Ті, хто закінчили школу в 2007 році чи раніше, зможуть самі обирати, складати тестування або іспити. І якщо минулого року така норма поширювалася тільки на вступ до заочного і вечірнього відділень, то відтепер і на стаціонар.
    Попередній електронний прийом документів залишився. Розробити його  принципи доручили безпосередньо ВНЗ. Пояснення схеми електронного прийому документів вони повинні внести в свої умови прийому. Тож корисно наперед зв’язатися з приймальною комісією того навчального закладу, де ви мрієте навчатись.
    Подавати документи цього року дозволили за минулорічною схемою максимум до п’яти ВНЗ і на три спеціальності в кожному з них. Так, в абітурієнтів є 15 спроб. Вступники можуть подати сертифікати ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), видані в 2011, а також у 2008, 2009 і 2010 роках Мінімальний бал сертифікату залишився незмінним – 124. Однак на деякі спеціальності на розсуд ВНЗ він може становити і 170. Для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра на основі базової (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра) і повної (освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліста) вищої освіти обов’язковим став іспит з іноземної мови. Припустимо, ви вже успішно пройшли вступні випробування. Хто ж і в якій послідовності може претендувати на студентський квиток? У нових правилах задекларовано три хвилі зарахування на бюджет: у перший, шостий і восьмий дні після закінчення прийому документів.
    Уперше з часів упровадження правил вступу за сертифікатами ЗНЗ абітурієнти, які відвідали курси до вузівської підготовки, матимуть привілеї. До свого рейтингового бала вони отримають 20 бонусів, однак тільки в тому ВНЗ, де абітурієнт проходив підготовку, яка мала тривати не менш як три місяці й щонайменше 150 аудиторських годин.
    Переможці всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН, які посіли І місце, отримають додаткові 50 балів, ІІ місце – 40 балів, ІІІ місце – 30 балів. Вундеркінди зможуть користуватися належними пільгами лише на профільних спеціальностях.
    Як і раніше,  першими в списках на зарахування будуть пільговики.  За новими умовами, це діти-сиріти та діти позбавлені батьківського піклування, інваліди І і ІІ груп та діти-інваліди до 18 років, чорнобильці,  діти шахтарів, а також діти батьки загинули аби стали інвалідами на вугледобувних підприємствах (у тому числі загиблих під час аварії на шахті ім. Засядька), діти військовослужбовців, загиблих при виконанні службових обов’язків.
    Основним джерелом інформації про зарахування для абітурієнтів  стане система „Конкурс”. МОН зобов’язало приймальні комісії передавати дані для „Конкурсу” щонайменше раз на добу. У рейтинговому списку абітурієнти повинні розташуватися у такому порядку: вступники, зараховані поза конкурсом, вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди; вступники, які беруть участь у загальному конкурсі.
    Конкурсний бал, як і минулого року, буде складатися з суми балів ЗНО та середнього балу атестата, переведеного в 200-бальну систему.

Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання | Додав: Kav (04.02.2011)
Переглядів: 743
Форма входу
Випадкове фото
Оголошення
Тиждень наук

Увага
з 11.03.2019 по 15.03.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ суспільно - гуманітарних наук
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[06.03.2019] Читати далі
Тиждень наук

Увага
з 11.04.2019 по 15.04.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ природничо – математичних наук.
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[04.03.2019] Читати далі
"Перлина" проводить набір у всі класи н...

Набір у класи 2019-2020
•  працюємо у режимі з 9-00 до 17-00
•  до 17 учнів в класі
•  найкращі педагоги, справжні фахівці своєї справи
•  домашні завдання виконуються в школі
•  якісне харчування
•  теріторія під охороною
•  основне завдання школи – розвиток здібностей кожної дитини

Чекаємо Вас і Ваших дітей!

м.Черкаси, вул. Юрія Іллєнка (Горького), 9/1
т. (0472) 72-27-81

[01.01.2019] Читати далі
Партнери

Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти

Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти та гуманітарної політики м. Черкаси

Черкаській міській методичний кабінет

Сайт вчителів української мови та літератури

Друзі сайту
Все о детях – портал для родителей и детей.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Перлина" © 2020
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
Використання матерiалiв дозволяється за умови посилання на perlyna.at.ua.