| Реєстрація | Вхід | RSS
Понеділок, 16.09.2019, 01:46
Меню сайту
Погода
Архів записів
Пошук

“Перлини” нашої школи


Переможці та призери олімпіад

Школа заснована в 1993 році, а вже з 1994/95 навчального року учні школи стають постійними учасниками предметних олімпіад, які організовує і проводить Міжнародний благодійний фонд “Приватна освіта”.

Олімпіади Фонду проводяться із основних предметів: української мови, англійської мови, російської мови. Специфіка полягає в тому, що участь в олімпіадах беруть учні, починаючи із 2-го класу. Це дозволяє на ранніх етапах виявити здібних учнів і вести з ними постійну роботу.

2012-2013 навчальний рік

XX Турнір з математики Всеукраїнського благодійного фонду "Приватна освіта", м.Кременчук

4 клас Богославець Богдан Олегович – II місце
5 клас Гладун Маріна Віталіївна – ІІІ місце
5 клас Ткаченко Дарина Валентинівна – ІІІ місце
6 клас Остапчук Єгор Володимирович – I місце

Детальніше


2011-2012 навчальний рік

XIX Турнір з математики Всеукраїнського благодійного фонду "Приватна освіта", м.Кременчук

4 клас Гладун Маріна Віталіївна – ІV місце
4 клас Личак Марія Максимівна – I місце
4 клас Піскун Данііл Геннадійович – ІV місце
4 клас Ткаченко Дарина Валентинівна – ІV місце
5 клас Остапчук Єгор Володимирович – II місце
6 клас Синьоок Іван Іванович – V місце

Обласний етап Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу: "Я гордий тим, що українець зроду"

9 клас Неліна Маргарита – II місце (номінація "Декламація")

Виставка-конкурс образотворчого мистецтва на тему: "Ліс – казка моєї душі"" у рамках міського свята "Таємниця лісу на полотні крізь віки", присвячене 180-річчю з дня народження І.І. Шишкіна.

11 клас Ткаченко Денис - диплом ІІ ступеня

Міський конкурс мультимедійних презентацій "Художній світ Ф.М.Достоєвського"

10 клас Бублій Ростислав, Вязьмитинова Валерія – ІІ місце (номінація "Презентація – енциклопедія")

Міський конкурс "Юних математиків"

5 клас Остапчук Єгор Володимирович – II місце

ХVІІІ Всеукраїнській Турнір юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м.Одеса

Англійська мова
6 клас Будило Денис Володимирович - ІІІ місце
9 клас Мкртчян Анна Араіківна – ІІІ місце
9 клас Соколовська Анна Олександрівна – ІІІ місце
Українська мова
5 клас Остапчук Єгор Володимирович - І місце
6 клас Будило Денис Володимирович - ІІІ місце
9 клас Мкртчян Анна Араіківна – І місце
9 клас Соколовська Анна Олександрівна – ІІІ місце
Російська мова
5 клас Остапчук Єгор Володимирович - ІІІ місце
9 клас Мкртчян Анна Араіківна – ІІІ місце
9 клас Соколовська Анна Олександрівна – ІІ місце

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ 2012

(учасників 43, відм – 3, добрий – 22, уч – 18)
2 клас Личак Анна Максимівна – добра відзнака
3 клас Богославець Богдан Олегович – добра відзнака
3 клас Голоскок Денис Ігорович – добра відзнака
3 клас Колкер Біатрис Михайлівна – добра відзнака
3 клас Петрусенко Софія Романівна – добра відзнака
4 клас Гладун Маріна Віталіївна – добра відзнака
4 клас Личак Марія Максимівна – добра відзнака
4 клас Леонова-Жечева Олена Леонідівна – добра відзнака
4 клас Ткаченко Дарина Валентинівна – відмінна відзнака
4 клас Мисан Максим Вікторович – відмінна відзнака
4 клас Піскун Данііл Геннадійович – добра відзнака
5 клас Остапчук Єгор Володимирович – відмінна відзнака
5 клас Калашник Дмитро Михайлович – добра відзнака
5 клас Фастовець Володимир Вадимович – добра відзнака
6 клас Будило Денис Володимирович – добра відзнака
6 клас Синьоок Іван Іванович – добра відзнака
9 клас Мкртчян Анна Араіківна – добра відзнака
9 клас Донець Андрій Олегович – добра відзнака
9 клас Крикунов Дмитро Євгенович – добра відзнака
9 клас Соколовська Анна Олександрівна –добра відзнака
10 клас Гамбарян Кристина Вікторівна – добра відзнака
10 клас Сидоренко Денис Владиславович – добра відзнака
10 клас Бублій Ростислав В’ячеславович – добра відзнака
11 клас Ткаченко Дар’я Вячеславівна – добра відзнака
11 клас Ткаченко Денис Вячеславович - добра відзнака

Детальніше


2010-2011 навчальний рік

XVІI Олімпіада з математики Всеукраїнського благодійного фонду "Приватна освіта", м. Кременчук

4 клас Остапчук Єгор Володимирович - ІІІ місце
8 клас Мкртчян Анна Араїківна - ІІІ місце

Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

3 клас Алексанова Лілія - ІІ місце

Обласна виставка дитячого образотворчого мистецтва, присвячена дню народження Т.Г. Шевченка

3 клас Саченко Влад (лауреат)

Міський конкурс літературних мультимедійних презентацій «Російські письменники очима учнівської молоді»

9 клас Білий Максим (подяка ММК)
10 клас Вязьмитинова Валерія (подяка ММК)

Міський літературний конкурс «Моя улюблена поезія Василя Симоненка»

8 клас Неліна Маргарита (лауреат номінація - поезія)

ХVІІ Всеукраїнській Турнір юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
8 клас Мкртчян Анна - ІІ місце
8 клас Соколовська Анна - ІІІ місце
Українська мова
5 клас Будило Денис - ІІІ місце
7 клас Покотиленко Валентина - ІІ місце
8 клас Мкртчян Анна - ІІ місце
9 клас Гамбарян Кристина - ІІ місце
9 клас Сидоренко Денис - ІІ місце
10 клас Вязьмитинова Валерія - ІІІ місце
Російська мова
7 клас Покотиленко Валентина - І місце
8 клас Мкртчян Анна - І місце
8 клас Соколовська Анна - ІІ місце

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ 2011

3 клас Ткаченко Дарина Валентинівна – добра відзнака
3 клас Мисан Максим Вікторович – добра відзнака
3 клас Алексанова Лілія Валеріївна – добра відзнака
3 клас Піскун Данііл Геннадійович – відмінна відзнака
3 клас Личак Марія Максимівна – відмінна відзнака
3 клас Савченко Владислав Ілліч – добра відзнака
3 клас Коломієць Руслан Володимирович – добра відзнака
5 клас Будило Денис Володимирович – добра відзнака
5 клас Мусіхін Валентин Євгенійович – добра відзнака
5 клас Калінін Назар Ігорович – відмінна відзнака
6 клас Хижняк Богдан Віталійович – добра відзнака
7 клас Тарасенко Юрій В’ячеславович - добра відзнака
7 клас Радуцька Даяна Олександрівна – добра відзнака
7 клас Бурдін Петро Петрович – відмінна відзнака
7 клас Покотиленко Валентина Михайлівна – відмінна відзнака
8 клас Гура Сергій Сергійович – відмінна відзнака
8 клас Мкртчян Анна Араіківна – відмінна відзнака
8 клас Донець Андрій Олегович – добра відзнака
8 клас Крикунов Дмитро Євгенович – добра відзнака
8 клас Соколовська Анна Олександрівна –відмінна відзнака
9 клас Гамбарян Кристина Вікторівна – добра відзнака
9 клас Рябцев Андрій Валентинович - добра відзнака
9 клас Сидоренко Денис Владиславович – добра відзнака
9 клас Бублій Ростислав В’ячеславович – відмінна відзнака

Детальніше


2009-2010 навчальний рік

XVI олімпіада з математики Всеукраїнського благодійного фонду "Приватна освіта", м. Кременчук

Кокоулін В'ячеслав Сергійович I місце
Соколовська Анна Олександрівна III місце
Арагажан Олександр Володимирович III місце

ХVІ Всеукраїнській Турнір юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
Покотиленко Валентина Михайлівна - 6 клас - ІІІ місце
Мкртчян Анна Араіківна – 7-А клас - ІІІ місце
Соколовська Анна Олександрівна – 7-А клас - ІІІ місце
Сидоренко Денис Владиславович – 8 клас - ІІІ місце
Вязьмитинова Валерія Євгеніївна – 9 клас - ІІІ місце
Українська мова
Покотиленко Валентина Михайлівна - 6 клас - ІІІ місце
Мкртчян Анна Араіківна – 7-А клас - ІІ місце
Соколовська Анна Олександрівна – 7-А клас - ІІ місце
Сидоренко Денис Владиславович– 8 клас - ІІ місце
Вязьмитинова Валерія Євгеніївна – 9 клас - ІІІ місце
Російська мова
Покотиленко Валентина Михайлівна - 6 клас - ІІІ місце
Мкртчян Анна Араіківна – 7-А клас - ІІ місце
Соколовська Анна Олександрівна – 7-А клас - І місце

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ 2010

Калашник Дмитро Михайлович - 3 клас - добра відзнака
Остапчук Єгор Володимирович - 3 клас – добра відзнака
Фастовець Володимир Вадимович - 3 клас – добра відзнака
Пацьора Єлизавета Михайлівна - 5 клас – добра відзнака
Хижняк Богдан Віталійович - 5 клас – добра відзнака
Радуцька Даяна Олександрівна - 6 клас – добра відзнака
Ананьїна Анна Олегівна - 6 клас – добра відзнака
Покотиленко Валентина Михайлівна - 6 клас – добра відзнака
Лясковський Микита Ігорович - 6 клас – добра відзнака
Степенко Оксана Анатоліївна - 6 клас – добра відзнака
Кравець Дмитро Вікторович - 7 клас – добра відзнака
Соколовська Анна Олександрівна - 7 клас – добра відзнака
Гамбарян Кристина Вікторівна - 8 клас – добра відзнака
Рябцев Андрій Валентинович - 8 клас - добра відзнака
Арагажан Олександр Володимирович - 9 клас – добра відзнака
Баранов Дмитро Олегович - 9 клас – добра відзнака

Детальніше


2008-2009 навчальний рік

Олімпіада з математики Всеукраїнського благодійного фонду "Приватна освіта", м. Кременчук

6А клас Георгіаді Еліна ІІ місце
6А клас Шевченко Марина ІІ місце
6А клас Мкртчян Анна ІІ місце
6Б клас Кургузкін Сергій ІІІ місце

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ 2009

2 клас Барменков Сергій Юрійович – відміна відзнака
2 клас Бровко Яна Сергіївна – добра відзнака
2 клас Калашник Дмитро Михайлович - добра відзнака
2 клас Остапчук Єгор Володимирович – відміна відзнака
2 клас Фастовець Володимир Вадимович – добра відзнака
2 клас Цацько Денис Олександрович – добра відзнака
3 клас Будило Денис Володимирович – добра відзнака
3 клас Ґудзь Дмитро Володимирович – добра відзнака
3 клас Кандалов Владислав Євгенійович – добра відзнака
3 клас Трофімова Марія Сергіївна – добра відзнака
3 клас Трофімов Даніїл Миколайович – відміна відзнака
4 клас Верецун Нікіта Олегович – добра відзнака
4 клас Хижняк Богдан Віталійович –добра відзнака
5 клас Кокоулін В’ячеслав Сергійович – добра відзнака
5 клас Тарасенко Юрій В’ячеславович – добра відзнака
6 клас Гура Сергій Сергійович – відміна відзнака
6 клас Геогргіаді Еліна Олександрівна – відміна відзнака
6 клас Кравець Дмитро Вікторович – відміна відзнака
6 клас Мкртчян Анна Араіківна – відміна відзнака
6 клас Соколовська Анна Олександрівна –відміна відзнака
6 клас Шевченко Марина Сергіївна – відміна відзнака
6 клас Донець Андрій Олегович – відміна відзнака
6 клас Кургузкін Сергій Сергійович – відміна відзнака
6 клас Сагун Назар Валентинович – відміна відзнака
7 клас Бублій Ростислав В’ячеславович - відміна відзнака
7 клас Гамбарян Кристина Вікторівна – відміна відзнака
7 клас Рябцев Андрій Валентинович - відміна відзнака
7 клас Сидоренко Денис Владиславович – відміна відзнака
8 клас Гетьман Артем Євгенійович – відміна відзнака
8 клас Оганнисян Артем Артурович – відміна відзнака

Міська олімпіада з математики, м. Черкаси

6А клас Георгіаді Еліна ІІІ місце

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

5 клас Кокоулін В’ячеслав ІІ місце

Міській конкурс читців м. Черкаси

10 клас Познухов Семен ІІІ місце

ХV Всеукраїнській Турнір юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
6 клас Мкртчян Анна - ІІ місце
6 клас Соколовська Анна - ІІІ місце
6 клас Шевченко Марина - ІІІ місце
8 клас Вязьмитинова Валерія - ІІІ місце
10 клас Кравець Тамара - ІІІ місце
Українська мова
6 клас Мкртчян Анна - ІІ місце
6 клас Соколовська Анна ІІІ місце
6 клас Шевченко Марина ІІІ місце
8 клас Вязьмитинова Валерія ІІ місце
10 клас Кравець Тамара ІІ місце

Детальніше


2007-2008 навчальний рік

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

4 клас Кокоулін В’ячеслав грамота
5 клас Георгіаді Еліна ІІІ місце
5 клас Шевченко Марина грамота

Міській VІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

5 клас Степенко Оксана грамота

ХІV Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
5 клас Мкртчян Анна ІІІ місце
6 клас Чернята Артем ІІІ місце
7 клас Вязмитинова Валерія І місце
9 клас Кравець Тамара І місце
9 клас Муляр Дарія IІ місце
Українська мова
5 клас Шевченко Марина ІІІ місце
5 клас Мкртчян Анна ІІІ місце
6 клас Чернята Артем ІІ місце
6 клас Гамбарян Кристина ІІІ місце
6 клас Сидоренко Денис ІІІ місце
6 клас Бублій Ростислав ІІІ місце
7 клас Гетьман Артем ІІ місце
7 клас Вязмитинова Валерія ІІ місце
9 клас Кравець Тамара ІІІ місце
Російська мова
5 клас Мкртчян Анна ІІ місце
6 клас Чернята Артем ІІ місце
6 клас Сидоренко Денис ІІІ місце
9 клас Грибчук Кристина ІІІ місце
9 клас Кравець Тамара ІІІ місце

Чемпіонат України з традіційного карате

7 клас Бардашевський Віталій ІІІ місце

Міжнародний математичний конкурс з математики “Кенгуру - 2008, м. Львів

4 клас Бурдін Петро Петрович - відмінна відзнака
4 клас Кокоулін В’ячеслав Сергійович – добра відзнака
5 клас Соколовська Анна Олександрівна –відмінна відзнака
5 клас Кравець Дмитро Вікторович – відмінна відзнака
5 клас Мкртчян Анна Араіківна – відмінна відзнака
5 клас Гура Сергій Сергійович – відмінна відзнака
5 клас Шевченко Марина Сергіївна – відмінна відзнака
5 клас Георгіаді Еліна Олександрівна – відмінна відзнака
5 клас Кургузкін Сергій Сергійович – відмінна відзнака
6 клас Голубєва Олена Володимирівна – відмінна відзнака
6 клас Гамбарян Кристина Вікторівна – відмінна відзнака
6 клас Рябцев Андрій Валентинович - відмінна відзнака
6 клас Бублій Ростислав В’ячеславович - відмінна відзнака
6 клас Сидоренко Денис Владиславович – відмінна відзнака
6 клас Чернята Артем Вадимович – добра відзнака
7 клас Арагажан Олександр Володимирович – відмінна відзнака
7 клас Гетьман Артем Євгенійович – відмінна відзнака
7 клас Ніскаус Артем Вадимович - відмінна відзнака
9 клас Семенець Тимур Олександрович – добра відзнака
9 клас Гребенюк Марія Андріївна – добра відзнака
10 клас Норченко Вікторія Альбертівна – відмінна відзнака

Детальніше


2006-2007 навчальний рік

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

4 клас Георгіаді Еліна ІІ місце

Міжнародний математичний конкурс з математики “Кенгуру - 2007, м. Львів

3 клас Георгіаді Еліна Олександрівна – відмінна відзнака
3 клас Кургузкін Сергій Сергійович – відмінна відзнака
3 клас Соколовська Анна Олександрівна – відмінна відзнака
3 клас Шевченко Марина Сергіївна – відмінна відзнака
3 клас Мкртчян Анна Араіківна – добра відзнака
4 клас Овчатова Катерина – відмінна відзнака
4 клас Чернята Артем Вадимович – відмінна відзнака
4 клас Бублій Ростислав Вячеславович – добра відзнака
4 клас Голубєва Олена Володимирівна – добра відзнака
4 клас Євтушенко Богдан – добра відзнака
4 клас Маслова Лайма - добра відзнака
4 клас Рябцев Андрій Валентинович – добра відзнака
4 клас Сидоренко Денис Владиславович -добра відзнака
4 клас Тодоришина Марина - добра відзнака
5 клас Арагажан Олександр Володимирович - відмінна відзнака
5 клас Гетьман Артем Євгенійович – добра відзнака
7 клас Семенець Тимур Олександрович – відмінна відзнака
8 клас Євтушенко Катерина – добра відзнака
8 клас Никитенко Ярослав – добра відзнака
10 клас Рукавішніков Гліб – відмінна відзнака

Детальніше


2005-2006 навчальний рік

ХІ Всеукраїнська олімпіада юних математиків фонду “Приватна освіта”, м. Кременчук

Математика
4 клас Чернята Артем І місце

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

4 клас Чернята Артем грамота

IV Міській чемпіонат знавців комп'ютерної справи “IT-Ring”, м. Черкаси

11 клас Коваль Тетяна ІІ місце
11 клас Шмиголь Юлія I місце

ХІІ Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
4 клас Чернята Артем ІІ місце
11 клас Хорошевська Анастасія IІІ місце
Українська мова
4 клас Чернята Артем І місце
4 клас ОвчатоваКатерина ІІ місце
5 клас В’язмитинова Валерія ІІІ місце
10 клас Сивоконь Дмитро ІІІ місце
10 клас Осипенко Анна ІІ місце
Російська мова
4 клас Чернята Артем ІІІ місце
4 клас Овчатова Катерина ІІІ місце
11клас Хорошевська Анастасія ІІІ місце

Міжнародний математичний конкурс з математики “Кенгуру - 2006”, м. Львів

3 клас Георгіаді Еліна Олександрівна – відмінна відзнака
3 клас Шевченко Марина Сергіївна – відмінна відзнака
3 клас Мкртчян Анна Араіківна – добра відзнака
3 клас Кургузкін Сергій Сергійович – відмінна відзнака
3 клас Соколовська Анна Олександрівна – відмінна відзнака
4 клас Чернята Артем Вадимович – відмінна відзнака
4 клас Маслова Лайма - добра відзнака
4 клас Сидоренко Денис Владиславович - добра відзнака
4 клас Овчатова Катерина – відмінна відзнака
4 клас Рябцев Андрій Валентинович – добра відзнака
4 клас Голубєва Олена Володимирівна – добра відзнака
4 клас Бублій Ростислав В’ячеславович – добра відзнака
4 клас Тодоришина Марина - добра відзнака
4 клас Євтушенко Богдан – добра відзнака
5 клас Арагажан Олександр Володимирович - відмінна відзнака
5 клас Гетьман Артем Євгенійович – добра відзнака
7 клас Семенець Тимур Олександрович – відмінна відзнака
8 клас Євтушенко Катерина – добра відзнака
8 клас Никитенко Ярослав – добра відзнака
10 клас Рукавішніков Гліб – відмінна відзнака

Детальніше


2004-2005 навчальний рік

Х Всеукраїнська олімпіада юних математиків фонду “Приватна освіта”, м. Кременчук

Математика
4 клас Гетьман Артем ІІ місце
6 клас Лебедев Гліб ІІІ місце
6 клас Рукавішнікова Анна ІІІ місце
11клас Озірська Мар'яна ІІІ місце

Міська олімпіада з математики, м. Черкаси

6 клас Лебедєв Гліб ІІ місце
6 клас Рукавішнікова Анна ІІ місце
9 клас Рукавішніков Гліб ІІ місце

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

3 клас Чернята Артем ІІ місце

Міська олімпіада з англійської мови, м. Черкаси

10 клас Хорошевська Анастасія IІІ місце

III Міській чемпіонат знавців комп'ютерної справи “IT-Ring”, м. Черкаси

10 клас Хорошевська Анастасія IІІ місце

ХІ Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
6 клас Рукавішнікова Анна ІІ місце
9 клас Лукашенко Анна ІІІ місце
9 клас Сивоконь Дмитро ІІІ місце
10 клас Хорошевська Анастасія IІ місце
Українська мова
10 клас Хорошевська Анастасія IІІ місце
Російська мова
6 клас Рукавішнікова Анна ІІІ місце

Детальніше


2003-2004 навчальний рік

Х Всеукраїнська олімпіада юних математиків фонду “Приватна освіта”, м. Кременчук

Математика
5 клас Рукавішнікова Анна ІІ місце
5 клас Оганесян Мартіна ІІІ місце
8 клас Рукавішніков Гліб ІІІ місце
8 клас Феленчак Катерина ІІІ місце
9 клас Хорошевська Анастасія ІІІ місце

Міська олімпіада з математики, м. Черкаси

8 клас Рукавішніков Гліб ІІІ місце

Обласна олімпіада з математики, м. Черкаси

8 клас Рукавішніков Гліб ІІ місце

Міська олімпіада юних математиків, м. Черкаси

3 клас Пройдан Антон ІІ місце

Х Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
5 клас Грибчук Христина ІІІ місце
3 клас Оганесян Мартіна ІІІ місце
8 клас Лукашенко Анна ІІІ місце
9 клас Хорошевська Анастасія ІІ місце
10 клас Озірська Мар'яна І місце

Детальніше


2002-2003 навчальний рік

Міська олімпіада з англійської мови, м. Черкаси

10 клас Батова Ольга ІІ місце

Міська олімпіада з математики, м. Черкаси

7 клас Рукавішніков Гліб ІІІ місце
7 клас Феленчак Катерина ІІ місце
9 клас Озірська Мар'яна ІІІ місце

Обласна олімпіада з англійської мови, м. Черкаси

10 клас Батова Ольга ІІІ місце

ІХ Всеукраїнська олімпіада юних математиків фонду “Приватна освіта”, м. Кременчук

Математика
3 клас Рукавішнікова Анна ІІІ місце
3 клас Оганесян Мартіна ІІІ місце
6 клас Озерова Олександра ІІІ місце
7 клас Рукавішніков Гліб І місце
7 клас Феленчак Катерина І місце
8 клас Хорошевська Анастасія ІІІ місце
9 клас Озірська Мар'яна ІІ місце
11 клас Барков Ігор ІІ місце
11 клас Заворітня Оксана ІІІ місце

IХ Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
3 клас Бурдіна Марія І місце
3 клас Грибчук Христина гран-прі
3 клас Кравець Тамара І місце
3 клас Муляр Дарія ІІІ місце
3 клас Нагорна Ольга ІІІ місце
3 клас Оганесян Мартіна ІІІ місце
3 клас Рукавішнікова Анна ІІ місце
7 клас Корсунський Валентин ІІІ місце
7 клас Лукашенко Анна ІІ місце
7 клас Сивоконь Дмитро ІІ місце
8 клас Хорошевська Анастасія ІІ місце
8 клас Черниш Катерина ІІІ місце
10 клас Батова Ольга гран-прі
11 клас Звєздічева Ольга гран-прі

Міжнародний математичний конкурс з математики “Кенгуру - 2003”, м. Львів

3 клас Оганесян Мартіна відмінно
3 клас Рукавішнікова Анна добре
7 клас Рукавішніков Гліб відмінно
7 клас Феленчак Катерина добре

Детальніше


2001-2002 навчальний рік

VIII Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
6 клас Сивоконь Дмитро І місце
6 клас Лукашенко Анна ІІ місце
7 клас Хорошевська Анастасія І місце
8 клас Озірська Мар'яна ІІ місце
9 клас Батова Ольга ІІІ місце
10 клас Федосєєв Дмитро І місце
10 клас Звєздічева Ольга ІІ місце
Українська мова
6 клас Феленчак Катерина ІІ місце
10 клас Заворітня Оксана ІІ місце

VIII Всеукраїнська олімпіада юних математиків фонду “Приватна освіта”, м. Кременчук

Математика
6 клас Рукавішніков Гліб І місце
7 клас Хорошевська Анастасія ІІІ місце
8 клас Коваль Дмитро ІІІ місце

Детальніше


2000-2001 навчальний рік

VII Всеукраїнська олімпіада юних філологів серед шкіл недержавної форми власності, м. Одеса

Англійська мова
5 клас Корсунський Валентин ІІІ місце
6 клас Хорошевська Анастасія ІІ місце
7 клас Озірська Мар'яна ІІ місце
8 клас Батова Ольга І місце
9 клас Звєздічева Ольга І місце
Українська мова
9 клас Барков Ігор ІІ місце
8 клас Левчик Ірина ІІІ місце

Детальніше


1999-2000 навчальний рік

Рукавішніков Гліб - І місце,
Феленчак Катерина - II місце

Детальніше

З 1998/99 навчального року учні школи також почали брати участь у районних та міських олімпіадах. Зокрема в олімпіаді з математики вихованці «Перлини» посіли ІІ, ІІІ та V місця серед учнів 6 класів. Денис Тесля написав наукову роботу, яка посіла II місце серед робіт Малої академії наук України Черкаської області.

1999-2000 навчальний рік

6 олімпіада, м. Одеса

6 учасників: 4 призові місця.

Детальніше

З 1998/99 навчального року Всеукраїнським Фондом "Приватна освіта" була започаткована олімпіада з математики серед шкіл з недержавною формою власності, місцем проведення якої було обрано м. Кременчук. Учні школи теж брали участь у цих олімпіадах:

1998-1999 навчальний рік

5 олімпіада, м. Севастополь

9 учасників: 6 призових місць.

Детальніше


1997-1998 навчальний рік

4 олімпіада, м. Одеса

12 учасників: 3 дипломи І ступеня, 2 дипломи II ступеня, 3 дипломи III ступеня.

Детальніше


1996-1997 навчальний рік

3 олімпіада, м. Одеса

10 учасників: 2 дипломи І ступеня, 1 диплом П ступеня, 4 дипломи III ступеня, третє командне місце.

Детальніше


1995-1996 навчальний рік

2 олімпіада, м. Одеса

6 учасників: 2 дипломи І ступеня, 1 диплом II ступеня.

Детальніше


1994-1995 навчальний рік

1 олімпіада проводилась у м. Херсон

4 учасники: 1 диплом І ступеня, 2 дипломи II ступеня.

Детальніше

Форма входу
Випадкове фото
Оголошення
Тиждень наук

Увага
з 11.03.2019 по 15.03.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ суспільно - гуманітарних наук
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[06.03.2019] Читати далі
Тиждень наук

Увага
з 11.04.2019 по 15.04.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ природничо – математичних наук.
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[04.03.2019] Читати далі
"Перлина" проводить набір у всі класи н...

Набір у класи 2019-2020
•  працюємо у режимі з 9-00 до 17-00
•  до 17 учнів в класі
•  найкращі педагоги, справжні фахівці своєї справи
•  домашні завдання виконуються в школі
•  якісне харчування
•  теріторія під охороною
•  основне завдання школи – розвиток здібностей кожної дитини

Чекаємо Вас і Ваших дітей!

м.Черкаси, вул. Юрія Іллєнка (Горького), 9/1
т. (0472) 72-27-81

[01.01.2019] Читати далі
Партнери

Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти

Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти та гуманітарної політики м. Черкаси

Черкаській міській методичний кабінет

Сайт вчителів української мови та літератури

Друзі сайту
Все о детях – портал для родителей и детей.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Перлина" © 2019
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
Використання матерiалiв дозволяється за умови посилання на perlyna.at.ua.