| Реєстрація | Вхід | RSS
Вівторок, 29.09.2020, 04:32
Меню сайту
Погода
Архів записів
Пошук

"Перлина" черкаської освіти


Шлях у 25 років: від недільної школи до повноцінного навчального закладу

Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Перлина" заснована у 1993 році. Це перша приватна школа у Черкасах та одна з перших шкіл в Україні.

Творці "Перлини" створювали своє дітище не як "крутий" ліцей або гімназію, а як загальноосвітню школу, "якою вона має бути". Починалося все з недільної школи, де раз на тиждень викладалися предмети з гуманітарного напрямку. Проте у засновників і колективу було бажання створити заклад, який зміг би забезпечити реалізацію творчих здібностей дітей, зберігши їхнє фізичне та психологічне здоров'я. Планувалося, що у школі вивчатимуть дві іноземні мови. У навчальний план введуть такі предмети, як історія світової культури, історія релігії, етика, практичне вивчення народних ремесел та ін. У старших класах передбачалася глибока спеціалізація предметів за вибором учнів. У недільній школі працювали і підготовчі групи для дошкільнят.

Через деякий час стало зрозуміло, що такої мети не досягти, працюючи один день та тиждень. Так органічно ідея недільної школи з поглибленим вивченням предметів переросла в приватну школу "Екологічний ліцей", а згодом і у "Перлину".

У 2006 році у школі пройшла зміна засновника і того ж року вона отримала нову назву - "Перлина". Чому Перлина? Тому що, як відомо, щоб перлина засяяла такою як вона є, потрібно, щоб піщинка знайшла затишне та комфортне місце (раковину) і шляхом копіткої, і дуже довгої роботи всього морського царства, перетворилась на прекрасну сяючу коштовність. Ось і наші "Перлинки" - це результат ґрунтовної спільної, щоденної роботи всього педагогічного колективу школи. Здійснюється це через індивідуальний підхід до дитини, створення комфортного психологічного клімату для учнів шляхом реалізації ідей педагогіки співробітництва, створення атмосфери доброзичливого та шанобливого ставлення до дитини.

На сьогодні в школі навчається 80 учнів - (школа повнокомплектна, з 1-го по 11-й класи), якими дбайливо опікується колектив однодумців, фахівців високого рівня, що зуміли створити в школі неформальну, близьку до домашньої, комфортну атмосферу.

Учні школи беруть участь в міських предметних олімпіадах з математики, іноземної мови, міському конкурсі юних математиків, де займають призові місця. 17 років наші учні були призерами Всеукраїнського турніру юних філологів серед шкіл недержавної форми власності в м.Одеса та Всеукраїнського турниру юних математиків серед приватних шкіл в м.Кременчук. Учні школи щорічно беруть участь також у міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", міжнародному дистанційному конкурсі з інформаційних технологій "Олімпіс", міжнародній грі зі світової літератури "Sunfower", конкурсі з англійської мови Гринвіч, конкурсі з українознавства "Патріот", міжнародній грі з української мови "Соняшник" та ін.

З 1997 року, коли в школі відбувся перший випуск одинадцятикласників, заклад закінчили 149 учнів. Серед учнів 30 медалистів, з них 24 золота медаль та 6 - срібна медаль.

Результаті ЗНО (тестування після закінчення 11 класу) у 2019 році свідчать, що у рейтинзі шкіл м.Черкаси "Перлина" посідає 13 місце серед 36 навчальних закладів міста.

 

 

Форма входу
Випадкове фото
Оголошення
Тиждень наук

Увага
з 11.03.2019 по 15.03.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ суспільно - гуманітарних наук
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[06.03.2019] Читати далі
Тиждень наук

Увага
з 11.04.2019 по 15.04.2019 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ природничо – математичних наук.
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[04.03.2019] Читати далі
"Перлина" проводить набір у всі класи н...

Набір у класи 2019-2020
•  працюємо у режимі з 9-00 до 17-00
•  до 17 учнів в класі
•  найкращі педагоги, справжні фахівці своєї справи
•  домашні завдання виконуються в школі
•  якісне харчування
•  теріторія під охороною
•  основне завдання школи – розвиток здібностей кожної дитини

Чекаємо Вас і Ваших дітей!

м.Черкаси, вул. Юрія Іллєнка (Горького), 9/1
т. (0472) 72-27-81

[01.01.2019] Читати далі
Партнери

Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти

Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти та гуманітарної політики м. Черкаси

Черкаській міській методичний кабінет

Сайт вчителів української мови та літератури

Друзі сайту
Все о детях – портал для родителей и детей.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Перлина" © 2020
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
Використання матерiалiв дозволяється за умови посилання на perlyna.at.ua.