| Реєстрація | Вхід | RSS
Неділя, 18.11.2018, 08:54
Меню сайту
Погода
Архів записів
Пошук

Випускники нашої школи

Школа працює 24-й рік.

Всього було 18 випусків.

Випускників – 137

Медалей – 29 (22%)

Золота медаль – 23 (18%)

Срібна медаль – 6 (5%)


2017 рік

Класний керівник: Рудакова Інга Валеріївна

Величко Діана

Гудзь Дмитро

Мусіхін Валентин

Мінулін Дмитро

Синьоок Іван

 

2016 рік

Класний керівник: Куроченко Юлія Сергіївна

Рац Єлизавета

Тепікін Олександр

Фурса  Діана

 

2015 рік

Класний керівник: Левчик Наталія Михайлівна

Громенко Владислава

Коношко Денис

Петрушенко Яна

Топчій Марина

Чевгуз Михайло

2014 рік

Класний керівник: Овчаренко Олена Вітіславівна

Гура Сергій

Донець Андрій

Кльоц Артем

Кравець Дмитро

Лукацький Андрій

Мкртчян Анна - Золота медаль

Неліна Маргарита

Соколовська Анна - Золота медаль

Цихович Ангеліна

Цихович Андрій


2013 рік

Класний керівник: Левчик Наталія Михайлівна

Бублій Ростислав

Гамбарян Крістіна

Гладун Дмитро

Сидоренко Денис


2012 рік

Класний керівник: Демченко Таміла Олександрівна

Вязьмитинова Валерія - Золота медаль

Скубаєв Артур

Скубаєв Роман

Ткаченко Дарія

Ткаченко Денис


2010 рік

Класний керівник: Полякова Світлана Володимирівна

Бурдіна Марія

Грибчук Кристина - Срібна медаль

Зрюкін Георгій

Козаченко Лідія

Котолуп Анатолій

Кравець Тамара - Срібна медаль

Муляр Дарія - Золота медаль

Познухов Семен

Пономаренко Віктор

Фіщук Євгеній

Детальніше


2009 рік

Класний керівник: Дубенець Лариса Миколаївна

Двоєглазов Дмитро

Норченко Вікторія

Оганнисян Ліпарит

Терещенко Марк

Чупраков Едуард

Детальніше


2008 рік

Класний керівник: Рудакова Інга Валеріївна

Бурдіна Анна

Маламуж Анна

Щербак Євгеній


2007 рік

Класний керівник: Овчаренко Олена Вітіславівна

Євтушенко Анна - Золота медаль

Лукашенко Анна

Мкртчян Арсен

Москалюк Маргарита

Моцна Яна - Золота медаль

Осипенко Анна - Срібна медаль

Опальчук Роман

Рукавішніков Гліб - Золота медаль

Сивоконь Дмитро - Золота медаль

Детальніше


2006 рік

Класний керівник: Брайченко Наталія Володимирівна

Бардашевська Марина - Золота медаль

Горбенко Владислав

Гураль Валерія

Іванченко Сергій

Кириленко Євгеній

Коваль Тетяна

Попов Валентин - Золота медаль

Салміна Тетяна

Хорошевська Анастасія - Золота медаль

Чубенко Валерія

Черниш Катерина

Шмиголь Юліана

Детальніше


2005 рік

Класний керівник: Дубенець Лариса Миколаівна

Бондарук Василь

Ганноченко Дмитро

Георгіаді Костянтин

Дашти Аніта

Іванічик Олексій

Коваль Дмитро

Косяков Михайло

Мальований Олександр

Нищенко Андрій

Озірська Марія - Золота медаль

Смалько Олександр - Срібна медаль

Степанчук Аліна

Детальніше


2004 рік

Класний керівник: Левчик Наталія Михайлівна

Батова Ольга - Золота медаль

Винокур Ігор

Волошина Вікторія

Воронков Олександр

Головін Віталій

Єгоров Олександр

Загородній Андрій

Кольяк Дмитро

Крохмаль Олексій

Левчик Ірина - Золота медаль

Неронова Ніна

Угнівенко Дмитро - Золота медаль

Шендер Юлія

Шалітова Олена

Детальніше


2003 рік

Класний керівник: Овчаренко Олена Вітіславівна

Андріанов Олександр

Барков Ігор - Золота медаль

Бойко Дарина

Ігнатенко Андрій

Заворітня Оксана - Золота медаль

Звєздічева Ольга - Золота медаль

Кошман Максим

Кошовий Роман

Лучин Олександр

Мельник Антон

Панченко Вікторія

Семиліт Карина

Сивоконь Володимир

Сімонішин Ігор

Федосєєв Дмитро

Чернята Дмитро

Детальніше


2000 рік

Класний керівник: Рудник Вікторія Вікторівна

Айсінов Олександр

Гармаш Володимір

Гережа Наталія - Золота медаль

Пустовіт Наталія - Золота медаль

Рубан Роман

Бабинін Олексій

Стратієвська Лілія

Полякова Ірина

Лещинський Віктор

Детальніше


1999 рік

Класний керівник: Полякова Світлана Володимирівна

Тесля Денис - Золота медаль

Грачева Анна

Глушко Ігор

Заворітня Альона

Сукач Марина - Cрібна медаль

Детальніше


1998 рік

Класний керівник: Овчаренко Олена Вітіславівна

Куроченко Юлія - Cрібна медаль


1997 рік

Класний керівник: Полякова Світлана Володимирівна

Білера Анастасія

Бурковська Ольга

Жуков Євген

Звездичев Максим - Золота медаль

Нікітська Анна

Панова Анна - Золота медаль

Онищенко Олена

Детальніше

Форма входу
Випадкове фото
Оголошення
Тиждень наук

Увага
з 12.03.2018 по 16.03.2018 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ суспільно - гуманітарних наук
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[06.03.2018] Читати далі
"Перлина" проводить набір у всі класи н...

Набір у всі класи 2017-2018
•  працюємо у режимі повного дня з 9-00 до 17-00
•  до 16 учнів в класі
•  найкращі педагоги, справжні фахівці своєї справи
•  домашні завдання виконуються в школі
•  якісне харчування
•  теріторія під охороною
•  основне завдання школи – розвиток здібностей кожної дитини

Чекаємо Вас і Ваших дітей!

м.Черкаси, вул. Ю.Іллєнка (Горького), 9/1
т. (0472) 72-27-81

[20.02.2016] Читати далі
Тиждень наук

Увага
з 10.04.2017 по 14.04.2017 р. у школі пройде
ТИЖДЕНЬ природничо – математичних наук.
Запрошуємо прийняти участь всіх учнів.

[04.02.2016] Читати далі
Партнери

Міністерство освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти

Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти

Департамент освіти та гуманітарної політики м. Черкаси

Черкаській міській методичний кабінет

Сайт вчителів української мови та літератури

Друзі сайту
Все о детях – портал для родителей и детей.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Перлина" © 2018
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.
Використання матерiалiв дозволяється за умови посилання на perlyna.at.ua.